2012 m. sausio 21 d., šeštadienis

Muilo virimo vakarėlis

Aną savaitę darėme muilo virimo vakarėlį. Susirinko nemažas pulkelis virėjų. Kartu dar buvo pretekstas išbandyti naująjį šeimininkės kavos aparatą. Išbandėme kavos ir pradėjome virt.
Buvome susinešę kas eterinių aliejų, kas kokio sviesto ir ėmėmės kurti muilų.Turėjome muilo bazės, tai šildėme dviejuose puoduose ant vandens. Orinta vis pabūdavo už virėją :)


Kai ištirpsta bazė, pridedam eterinių aliejų po 5 lašus kokių tik sugalvodavom, šaukštą alyvuogių aliejaus, sviestmedžio, kokoso aliejų...


Vilma maišo labai :)


Pilam gerai išmaišytą ir iki pradedant stingt muilą į formelę. Vieną( maniškį), tai pradėjom pilt per vėlai ir buvo šakės -sugulė sluoksniais. Po to, mes jį dar sykį pašildėm ir supylėm dar kartelį.


vyr. plovėja :D aš jai sakiau, kad va taip parašysiu

O čia Kristina išima maniškį "molinuką". Pagaminau vyrui dovanų tokį vyriškenį muiliuką. Bus dovanų kada. Pridėjau gasulo molio šaukštą, japoninio laurenio 5 lašus, 5 lašus greifrutų et.a. ir lyg šaltalankių aliejuotų išspaudų iš po aliejaus gaminimo? Toks gražus murziukas gavosi :)


mano dvi panos irgi su tetom muilus virė. Emutė tuo tarpu namie paslika gulėjo, nes sirgo :(
4 komentarai:

 1. Visai geros tos mano pareigos :D Nuo to karto ir susirgau muilų gaminimo liga...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aga, pavergė tave muilai. aš tai prisimenu kaip mes ten spiegėm, kad nebespėjam maišyt. tavo ta naujoji metodika kur kas tobulesnė ;)

   Panaikinti
  2. Jei tik skystų aliejų ir dažų dėti, tai gal ir nestingtų taip greitai, bet gi ko tik mes tada neprigalvojome į tuos muilus prikrauti :D

   Panaikinti
 2. O tai kokia viryklės virimo temperatūra turėtų būti?:)

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...