2012 m. kovo 7 d., trečiadienis

Trečiadienis. Yarn along

Jau trečią kartą skubu sudalyvauti Ginny Yarn along projektelyje. Kaip ir praitą kartą toliau mezgu vidurinėlei arba mažiukei megztukėlį. Sakau, kad gal mažiukei, nes Ema gali imt ir atsisakyt nešiot, o su ja taip gan dažnai būna. Ji gi pas mus "dizainė" ir labai konkrečiai žino ko nori ko ne ir kas gražu, o kas neee :D
Tiesa, megztuką mezgiau nuo viršaus pusiau apvaliai , pusiau reglanu ir be nei vienos siūlės. Net virbalus kojinius tokio numerio nusipirkau tam reikalui. Niekad dar nesu turėjusi bambukinių, bet turiu pasakyt, kad man patinka su jais megzt, o ir garsas smagus kai jie dunda :)
Liko tik nuimt gražiai akis. Nenutariau dar kaip tiksliai nuiminėsiu, nes pabandžiau adata ir nelabai man patinka. Gaunasi gerokai prasiplėtę. Tada dar reiks paeksperimentuoti. Na ir sagas parinkt bei išsiuvinėti taškelius tose vietose, kur viršuje akis pridėdavau praplatinimui. Ryt poryt bus jau paruoštas nešiojimui.
Kitas mezginukas bus Zimmermann Baby surpice jacket. Jau net siūliukų nusipirkau tam reikalui.Vėl megsiu iš "Teksrena" vaivorykštinių kaip kadaise numezgiau Emos tuniką.

I’m very exited to participate in Ginny’s Yarn Alog project. I am still knitting a sweater for my middle daughter. It might also happen that the sweater will go to the youngest daugther , because Ema might refuse to wear it. She is a “designer” and knows perfectly well what she wants, what is beautiful and what’s not :D
I knitted this sweater from the top and seamless. I even bought sock spills for that purpose. I’ve never had bamboo ones before, but I have to admit, that I liked them and the sound is quite interesting.
The only thing left is to finish sleeves nicely. I’ve tried to collect them with needle, but they expanded too much. I’ll have to search for a better variant. I still need to suit buttons and embroider dots where I added stitches. I hope tomorrow or the day after tomorrow this sweater will be completely finished.
Then I’ll start Zimmermann Baby surpice jacket. I’ve even bought iridescent thread, I’ve used for Ema’s tunic.

Siūlai: teksrena 100proc. vilna
Modelis: žurnalas "babymodelle"Sau mergaitėmis toliau skaitome K. Kubilinsko "Agė melagė", M.Adžilis "Viniuko nuotykiai" ir dar paskaitinėjome prieš atiduodamos į biblioteką Beatrix Potter "Pasaka apie pelę švaruolę" ir "Pasaka apie dvi negeras peles". Nu nuostabūs paveikslėliai...tokie švelnūs ir mieli :)

Aš tuo tarpu atsigavimui ir pasikrovimui išsitraukiau pasigrožėti Lillian Bassman knyga ir kalendorių su Don Hong Oai nuotraukomis. Čia yra nemažai Dong Hong Oai darbų. Myliu aš be galo šiuos fotografus .

Mostly I read books for my daughters. But when I need an inspiration I like to flip through the book of Lillian Bassman or the calendar with photos by Don Hong Oai. I love the works of those photographers. A bunch of their works can be seen here.

o, koks siūliukas gražus virš knygų nutysęs :D
pasaka, o ne fotografijos, a? :)Tiesa, dar skaitau tetulės Elizabeth Zimmermann knygą. Patinka man jos mezgimas ir požiūris į šį užsiėmimą. Galiu sakyt, kad radau bendramintę.

And of course I’m reading Elizabeth Zimmermann’s book. Her knitting style and attitude towards this activity are really appealing to me.
1 komentaras:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...