2012 m. vasario 29 d., trečiadienis

Trečiadienis. Yarn along

Vėl trečiadienis ir vėl norėčiau su savo mezginuku ir knygelėmis pasigirti Ginny svetainėje
Kadangi buvo nemažai trikdžių su kitais megziniais, tai  Emutės susagstomą megztukėlį tik iki apačios tenumezgiau. Ryt jau gal rankovių imsiuos.O su mažiukėmis skaitome pastarosiomis dienomis:
M.Adžilis "Viniuko nuotykiai" ir Pauliaus Vaito "Toto ir jos bičiulių nuotykiai"O nuo "Viniuko nuotykių" neįmanoma atsiplėšt beskaitant :) Dar ir paveikslėlaiai kokie smagūs :)Nors šią savaitę ir pasimaišė vienas megztukas, kurį mirtinai norėjos numegzt, tai, kad neužmesčiau Emutės pradėto, tai ėmiau ir numezgiau meškučiui.
Aš taip susižavėjau Elizabeth Zimmermann, kad dabar mirštu kaip noriu ką nors išbandyti iš jos genialių mezginių. Tad jau susiveikiau knygų ir dabar intensyviai studijuoju.

4 komentarai:

 1. Kaip viskas gražiai atrodo! Aš vis dar negaliu apsispręsti kokią geriau Elizabeth Zimmermann knygą įsigyti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui! O patart, tai net ir nežnau ką. Gal pabandyk turinį knygų prieš tai pasistudijuot ir pergalvot ką norėtum bandyti nusimegzt ? Be kokiu atveju, tubūt bet kurią būtų vertinga pastudijuot ;)

   Panaikinti
 2. I've looked at some Elizabeth Zimmerman's books from our library and like them very much. That little sweater - is it for the teddy bear?

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...